Cherokee

Cherokee

В СІМ'Ї JEEP® ПОПОВНЕННЯ

ЗУХВАЛО КРАСИВИЙ

Jeep® Cherokee досяг недоступних раніше стандартів в управлінні, комфорті водія та пасажирів, а також економічності. Ексклюзивні технології відкривають нові можливості при позашляховому русі. Цей автомобіль створений для тих, хто цінує як форму, так і зміст. Пропорційно складений та ефектний, новий Jeep® Cherokee створений в кращих традиціях легендарної марки Jeep®.

БЕЗКОМПРОМІСНА ЯКІСТЬ

Стиль Cherokee унікальний для всього модельного ряду Jeep®. Вся справа в деталях. Високоякісні матеріали, інноваційні забарвлення і поєднання, створені вручну плавні форми, скрупульозне оздоблення, нові естетичні рішення в інтер’єрі виправдають найвищі очікування. Наскільки високі ваші?

ВІДМІННО ОБЛАДНАНИЙ НА КОЖНОМУ РІВН

• Біфункціональні лінзовані галогенові передні фари
• Задні фари світлодіодні (LED)
• Передні протитуманні фари з функцією підсвічування повороту

SPORT - LONGITUDE - TRAILHAWK - LIMITED - OVERLAND

Cherokee створений для майбутнього, але з оглядкою на багате минуле. У його рисах відображаються вікові традиції цієї марки, проте він по-новому свіжий та агресивний. Завдяки пропорціям колісних арок і кузова зовнішній вигляд автомобіля вийшов потужним і значним. Для українського ринку модель доступна в версії LONGITUDE

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ

Серед нововведень, що забезпечують безпеку в Cherokee, – більше 70 систем і пристроїв. Інженери Jeep® забезпечили модель повним спектром систем, що відповідають за активну і пасивну безпеку, а також за комфорт при русі. Оновився сталевий сплав, ставши на 65% міцнішим, розташування кнопок на новому рульовому колесі було змінено, тепер вони розміщені безпосередньо під пальцями водія. Ще одне нововведення – система адаптивного круїз-контролю (Adaptive Cruise Control Plus), яка використовує радар і відеокамери, щоб підтримувати безпечну дистанцію до машини, що рухається попереду, а при необхідності повністю зупинити автомобіль. Нова система допомоги при парковці (Parallel and Perpendicular Park Assist), що працює на базі ультразвукових датчиків гарантує безпечну і швидку парковку автомобіля в обмеженому просторі, а система попередження про перетинання дорожньої розмітки (Lane Departure Warning Plus) забезпечує безпеку при русі по дорогах загального користування.

FCA Italy S.p.A. Corso G. Agnelli 200, 10135 Turin, Italy Turin Companies Register / Tax code no. 07973780013 Company capital 800.000.000 Euros, fully paid up A single shareholder company