Новини

Знижки на складські автомобілі Jeep Renegade і Jeep Grand Cherokee

06 October 2017

Офіційний імпортер автомобілів Jeep – компанія Гранд Автомотів (УкрАВТО), з радістю оголошує про вигідні умови на покупку складських автомобілів Jeep Renegade і Jeep Grand Cherokee Overland.

На ряд доступних на складі модифікацій акційних автомобілів Jeep Renegade 2016 року випуску і Grand Cherokee 2015 і 2017 року ціни знижені.

З 6-го жовтня 2017 року ціна на Jeep Renegade стартує від 569 050 грн*, а на автомобіль Jeep Grand Cherokee Overland від 1 500 000 грн *

Для всіх тих, хто планував покупку нового автомобіля цієї осені, пропонуємо скористатися відмінним моментом, і придбати одну з моделей Jeep по більш ніж вигідним цінами.

Поспішаємо нагадати, що кількість складських автомобілів обмежена.

Отримати детальну інформацію про моделі Jeep, записатися на тест-драйв, а також ознайомитися з умовами придбання автомобілів Jeep можна у найближчого дилера.

Контактні дані дилерів доступні на офіційному сайті дистриб’ютора www.jeep.ua

 

Джип – це Jeep!

* Ціна вказана станом на 06.10.2017 на автомобілі Jeep Renegade Longitude 2016 року випуску і Jeep Grand Cherokee Overland 2015 року випуску. Спеціальні ціни діють на автомобілі, які є в наявності в дилерській мережі АФ «Гранд Автомотів» до повного розпродажу складу автомобілів.

НОВИНИ ТА АКЦІЇ