Continue

JEEP® CHEROKEE

JEEP® CHEROKEE

В СІМ'Ї JEEP® ПОПОВНЕННЯ

ЗУХВАЛО КРАСИВИЙ

Jeep® Cherokee досяг недоступних раніше стандартів в управлінні, комфорті водія та пасажирів, а також економічності. Ексклюзивні технології відкривають нові можливості при позашляховому русі. Цей автомобіль створений для тих, хто цінує як форму, так і зміст. Пропорційно складений та ефектний, новий Jeep® Cherokee створений в кращих традиціях легендарної марки Jeep®.

БЕЗКОМПРОМІСНА ЯКІСТЬ

Стиль Cherokee унікальний для всього модельного ряду Jeep®. Вся справа в деталях. Високоякісні матеріали, інноваційні забарвлення і поєднання, створені вручну плавні форми, скрупульозне оздоблення, нові естетичні рішення в інтер’єрі виправдають найвищі очікування. Наскільки високі ваші?

ВІДМІННО ОБЛАДНАНИЙ НА КОЖНОМУ РІВНІ

• Біфункціональні лінзовані галогенові передні фари
• Задні фари світлодіодні (LED)
• Передні протитуманні фари з функцією підсвічування повороту

SPORT - LONGITUDE - TRAILHAWK - LIMITED - OVERLAND

Cherokee створений для майбутнього, але з оглядкою на багате минуле. У його рисах відображаються вікові традиції цієї марки, проте він по-новому свіжий та агресивний. Завдяки пропорціям колісних арок і кузова зовнішній вигляд автомобіля вийшов потужним і значним. Для українського ринку модель доступна в версії LONGITUDE

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ

Серед нововведень, що забезпечують безпеку в Cherokee, – більше 70 систем і пристроїв. Інженери Jeep® забезпечили модель повним спектром систем, що відповідають за активну і пасивну безпеку, а також за комфорт при русі. Оновився сталевий сплав, ставши на 65% міцнішим, розташування кнопок на новому рульовому колесі було змінено, тепер вони розміщені безпосередньо під пальцями водія. Ще одне нововведення – система адаптивного круїз-контролю (Adaptive Cruise Control Plus), яка використовує радар і відеокамери, щоб підтримувати безпечну дистанцію до машини, що рухається попереду, а при необхідності повністю зупинити автомобіль. Нова система допомоги при парковці (Parallel and Perpendicular Park Assist), що працює на базі ультразвукових датчиків гарантує безпечну і швидку парковку автомобіля в обмеженому просторі, а система попередження про перетинання дорожньої розмітки (Lane Departure Warning Plus) забезпечує безпеку при русі по дорогах загального користування.