Continue

JEEP® CHEROKEE

JEEP® CHEROKEE

СУЧАСНИЙ JEEP® З ВЕЛИКИМ МИНУЛИМ

ІСТОРИЧНІ НОТАТКИ

Цілком оновлений Cherokee є скоріше революційним, ніж еволюційним. Він розширює межі і досліджує раніше незвідані території. Його зовнішній вигляд був створений для максимальної аеродинамічної ефективності.

ДИНАМІЧНА ЯКІСТЬ І СТИЛЬ

Jeep® Cherokee демонструє майстерність світового класу з абсолютно новим, скульптурним та аеродинамічним зовнішнім дизайном. Нові, більші задні фари з характерним світлодіодним освітленням, широкий задній спойлер для покращення аеродинаміки та округлі двері багажного відділення все це додає динамічного вигляду. Подвійна срібляста вихлопна труба робить зовнішній вигляд автомобіля ще більш стильним. Cherokee має універсальність та гнучкість, які так необхідні для Вашого активного способу життя.

КОЛЕСА ТА ШИНИ

Cherokee був створений для руху, щоб розширювати межі та досліджувати раніше незвідані місця. Унікальна комбінація коліс та дисків Cherokee продумана, щоб допомогти Вам виділитися з шаблонного натовпу та бути оригінальним.

ФІРМОВІ СВІТЛОДІОДНІ ХОДОВІ ФАРИ

Cherokee зробив сильний ривок вперед з його передовою системою освітлення. Світлодіодні денні ходові фари плавно згладжені назад надають більш динамічного вигляду. Крім того, галогенові фари освітлюють нічну дорогу, яким за необхідності допомагають протитуманні фари.