Continue

JEEP® CHEROKEE

JEEP® CHEROKEE

ЕФЕКТИВНІСТЬ В БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН 2.4L MULTIJET II

Для українського ринку модель Jeep Cherokee представлена з бензиновим двигуном 2.4 л, потужністю 177 к.с.

CИСТЕМА JEEP® ACTIVE 4X4

Система Jeep Active Drive I оснащена електромагнітною муфтою (PTU), робота якої є повністю автоматизованою та спроможна підключити та відключити повнивний привід на будь-якій швидоксті. Дана система не вимагає втручання з боку водія та ідеально підходить для тих, хто потребує найкращих позашляхових можливостей при цьому легких у керуванні.

Система Jeep Active Drive I забезпечує збалансований розподіл крутного моменту та контролює обертання кожного колеса окремо. Рух передається в муфту, що розташована поблизу заднього мосту. Вона забезпечує належну передачу певної кількості крутного моменту при будь-яких умовах, включаючи слизьку дорогу, швидкі розгони та динамічну їзду. Складний алгоритм роботи дозволяє системі покращувати динаміку водіння взаємодіючи з електронною системою стабілізації руху (ESC) в тому випадку, коли зменшується зчеплення з поверхнею. Відключення заднього мосту відбувається лише в умовах стабільного руху без пробуксовування для покращення паливної економічності.

СИСТЕМА JEEP® ACTIVE DRIVE LOCK 4X4

Jeep® Cherokee володіє видатними позашляховими характеристиками завдяки інноваційним системам 4х4. Оцініть чудову прохідність Cherokee Trailhawk® і його систему повного приводу Trail Rated® Jeep® Active Drive Lock 4×4 із заниженою передачею і можливістю блокування заднього диференціала. Система повного приводу Jeep® Active Drive I 4×4 в поєднанні з протибуксувальною системою полегшує контроль над автомобілем в будь-яких погодних умовах. Можливість відключення задньої осі при відсутності необхідності в повному приводі значно підвищує паливну економічність.

ПЕРЕВІРЕНИЙ БЕЗДОРІЖЖЯМ THE TRAIL RATED® TRAILHAWK®

Корпус Cherokee Trailhawk притягує погляд своєю потужною і міцною формою. Такого вигляду розробники досягли за рахунок захисних пластин, підняття підвіски на 25 мм, всесезонних шин, алюмінієвих колісних дисків та червоних буксирувальних крюків спереду і ззаду. Тrail Rated® завжди готовий для майже будь-якої погоди або місцевості.

БЛОКУВАННЯ ЗАДНЬОГО МІЖКОЛІСНОГО ДИФЕРЕНЦІАЛУ

Лише натиснувши кнопку, Trailhawk® включає електронне блокування заднього міжколісного диференціалу, покращуючи зчеплення коліс на низьких швидкостях. Блокування заднього диференціалу можна задіяти при будь-якому режимі з пониженим рядом передач, але автоматично блокується при русі в режимі “Каміння/Гравій”, таким чином збільшуючи тягову силу.

ЗАХИСНІ ПЛАСТИНИ

Модель Trailhawk оснащена спеціальними пластинами для захисту життєво важливих компонентів під час позашляхової їзди.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ШВИДКОСТІ SELEC-SPEED®

Система контролю швидкості Selec-Speed® дозволяє водієві подолати спуски та підйоми підтримуючи рівну швидкість. Вона містить в собі як програму контролю швидкості при спуску (Hill Descent Control), так і систему контролю початку руху на підйомі (Hill Start Assist). Функція Selec-Speed® доступна лише для моделі Cherokee Trailhawk.

ВІДКЛЮЧЕННЯ ЗАДНЬОГО МОСТА

Jeep® Cherokee є першим позашляховиком середнього розміру, в якому є можливість відключення заднього мосту для зниження енерговитрат для підвищення паливної економічності, коли не потрібний повний привід. Цей процес є повністю автоматизованим та не потребує участі водія.

ВИПРОБУВАНИЙ ХОЛОДОМ

Теплі сидіння в холодний зимовий день є беззаперечною перевагою. Додавши пакет “Холодна погода” до Вашого Jeep® Cherokee, ви отримаєте підігрів передніх сидінь, рульове колесо з підігрівом, а також підігрів зони спокою склоочисників, дистанційний запуск автомобіля та гумові килимки.