Continue

JEEP® CHEROKEE

JEEP® CHEROKEE

БІЛЬШЕ 70 ЗАСОБІВ БЕЗПЕКИ

Jeep® Cherokee надає більше 70 стандартних та додаткових засобів безпеки, включаючи повнометражні бічні подушки безпеки та подушки безпеки для передніх водія та пасажира, адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go, паралельну і перпендикулярну допомогу при паркуванні та систему допомоги при русі заднім ходом (Rear Cross-path Detection).

ПАРАЛЕЛЬНИЙ ТА ПЕРПЕНДИКУЛЯРНИЙ ПАРКУВАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ

Іноді парковка буває складною. Щоб полегшити цей процес Cherokee має передову систему, яка «бачить» вільний простір і допомагає припаркувати автомобіль за допомогою команд. Одним натисканням кнопки Ви можете включити ультразвукові сенсори для допомоги при паркуванні. Ця система працює разом із передніми та задніми датчиками парковки (ParkSense®), гарантуючи додатковий рівень надійності і безпеки.

СИСТЕМА УНИКНЕННЯ АВАРІЙ

Cherokee пропонує набір засобів захисту та безпеки, а також поради, які допоможуть Вам не втрачати контроль і приймати найкращі рішення. Ось лише деякі з багатьох доступних систем: система ParkView® з камерою заднього руху та активною шкалою розмітки та система допомоги при русі заднім ходом (Rear Cross-path Detection).

СИСТЕМА ЗАПУСКУ БЕЗ КЛЮЧА ENTER'N'GO

Система запуску двигуна без ключа ENTER’N’GO дозволяє відкрити автомобіль дотиком до ручки передніх дверей, якщо брелок знаходиться з Вами. Опинившись всередині, вам просто необхідно натиснути педаль гальмів та кнопку START / STOP, щоб запустити двигун.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО РУХУ PARKVIEW®

Камера заднього виду ParkView® надасть Вам відчуття впевненості під час виконання маневрів заднім ходом. Ця система показує задній вид та лінії динамічної розмітки. Під час парковки або схожих маневрів ця система допомагає звернути Вашу увагу до прихованих перешкод позаду.