Continue

JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

БУДЬТЕ ПЕРШИМИ, ДОСЛІДЖУЙТЕ КОЖНУ МОЖЛИВІСТЬ

Будьте першим, хто буде керувати найбільш очікуваним позашляховиком року. Відкрийте для себе пропозицію, яка присвячена випуску Jeep® Compass Opening, найкращому втіленню інновацій у сфері дизайну, технологій та можливостей.

ІННОВАЦІЙНА КРАСА

Абсолютно новий Jeep Compass допоможе вам забути про щоденну рутину і дозволить поглянути на світ по новому. В новому автомобілі гармонійно поєднані традиції бренду з інноваціями. Сучасна інтерпретація найбільш знакових особливостей дизайну легендарного бренду Jeep, таких як культова 7-слотова решітка радіатора та трапецієвидні арки коліс.

СПРОБУЙТЕ ТЕХНОЛОГІЮ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ JEEP® COMPASS

Бажаєте бути першим, хто сяде за кермо? Тепер ви також можете бути першими, хто побачить його на 360°. Будьте щасливчиком, випробуйте інтерактивний досвід та отримайте можливість подивитися зблизу на новий Jeep® Compass, завдяки технологіям доповненої реальності, якими оснащений новий Lenovo Phab2 Pro – перший в світі подібний смартфон.

В'ЇЖДЖАЙТИ У НЕЗВИЧНІСТЬ

Новий Jeep® Compass дозволяє вимкнути стандартні та звичайні шляхи, щоб переосмислити повсякденне життя у незвичний спосіб. Почніть подорож, де ви зустрінете провідних діячів у сфері дизайну, технологій та можливостей, які змінили суспільство та повсякденне життя, надихаючи людей бачити та взаємодіяти з світом.