Continue

JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Шкіряне кермо

Тонка робота та високоякісні матеріали чітко підкреслені у шкіряному кермі Jeep® з вбудованими системами керування звуком, голосом і безпекою, які дозволяють водіям тримати руки на кермі та зосередити увагу на дорозі.

Електричні паркувальні гальма

Використовується перемикач паркувальних гальм, встановлений у центральній консолі. Двигун на супорті (MOC) на кожному задньому колесі та електронний контрольний модуль. Чотири режими роботи: статичний, динамічний, розгін та безпечна зупинка.

Світлодіодні задні ліхтарі

У новому Jeep® Compass є задні ліхтарі, які поєднують форму з функціями. Задні ліхтарі ідеально підходять до геометрії автомобіля, пропонуючи виразний зовнішній вигляд. Стандартні ообливості включають віддалений задній відблиск та протитуманні функції, з високоякісним стандартним світлодіодним освітленням.

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ВЕРСІЇ LONGITUDE

• Хромовані вікна
• Keyless Enter-N-Go™
• Протитуманні фари
• Рейлінги

Keyless Enter-N-Go™

Вам більше не потрібно мати справу з ключами або кнопками. Завдяки персоналізованому брелоку в кишені або гаманці, ваш Jeep® Compass відкриється, смикнувши ручку передніх дверей або відкривши задній підйомний борт. Всередині автомобіля, завдяки функції, доступній у Jeep® Compass Longitude, електронні сенсори визначають чи присутній брелок. За допомогою кнопки можна запустити автомобіль, не вставляючи ключ у запалювання.

Рейлінги

Якщо ви катаєтесь на велосипеді, займаєтесь серфінгом, плаваєте на байдарках або просто вивчаєте нові місцевості, новий Jeep® Compass має корисні рейлінги, які можуть утримувати та перевозити великий вантаж або спортивне спорядження, що безпечно тримається, якщо закріплено належним чином.

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ВЕРСІЇ LIMITED

• Подвійний люк
• Uconnect™ 8.4 NAV
• Чорний дах
• 7-дюймовий дисплей керування

Подвійний люк

Новий Jeep® Compass включає доступні для користувача функції. Наприклад – наявність подвійного люку, що широко відкривається, щоб забезпечити вас свіжим повітрям і теплими променями сонця.