Continue

JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Протитуманні фари

Сильні, впевнені та стильні акценти перетворюють фари на новому Compass від чисто функціональних до дизайнерських рішень. Щоб підвищити безпеку, бачити дорогу і щоб вас бачили інші водії, увімкніть протитуманні фари, коли їдете в тумані. Функція підсвітки на повороті активується під час повороту та освічує бічну ділянку біля автомобіля, що підвищує безпеку при русі в умовах поганого освітлення.

Uconnect™ 8.4 NAV

Нове покоління Uconnect™ 8.4 NAV забезпечує рядом доступних функцій із зв’язку, розваг та навігації голосової системи handsfree за допомогою великого, одного з найкращого в сегменті 8,4-дюймового сенсорного екрану, що підтримує мультисенсорні жести з можливістю натиснути, торкнутися чи провести пальцем.

7-дюймовий дисплей керування

7-дюймовий дисплей керування пропонує водіям широкий діапазон параметрів налаштування, від базового відображення швидкості до конкретної інформації про стан автомобіля та дозволяє водіям персоналізувати інформацію. Дисплей призначений для передачі візуальної інформації швидко та легко, використовуючи графіку та текст. За допомогою кнопок на кермі, водії можуть налаштувати екран з такою кількістю інформації, як вони бажають.

Система Selec-Terrain®

Система управління тягою Selec-Terrain® призначена для оптимізації неперевершеної особливості керування на будь-якій місцевості. Система електронним чином координує та налаштовує до 12 систем, забезпечуючи покращений контроль над автомобілем.

Кути заднього звису

Jeep® Compass Trailhawk® досягає можливостей Trail Rated® з підходом, що не має собі рівного, а саме кутами поздовжньої прохідності та заднього звису завдяки унікальній комбінації приборів та підвищеній висоті їзди. Найкращий серед класу дорожній просвіт і особливості, що також включають в себе захисні пластини, систему керованого спуску і 17-дюймові позашляхові шини.

РОЗШИРЮЮЧИ ГОРИЗОНТИ ТЕХНОЛОГІЙ

Користуйтесь своїм смартфоном також у Jeep® Compass, що дозволяє вам легко телефонувати, отримувати доступ до музики, надсилати та отримувати повідомлення та багато іншого. Відкрийте для себе новий спосіб користування смартфоном завдяки новим функціям, доступним у Uconnect™ 8.4 NAV. Apple CarPlay дозволяє користувачам iPhone отримувати доступ до Apple Maps, повідомлень, телефону та Apple Music за допомогою голосового управління Siri.
Android Auto™ забезпечує легкий та безпечний доступ до голосового керування hands-free, Google Maps™ та Google Play Music™ за допомогою сенсорного екрану Uconnect™ або елементів керування, розташованих на кермі.