Continue

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

ЗАВЖДИ ВИШУКАНІСТЬ ТА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

З АКЦЕНТОМ НА ІННОВАЦІЇ

Jeep Grand Cherokee поєднує в собі потужність та елегантність.

У кожної моделі Grand Cherokee є безліч висококласних характеристик, до яких відносяться нова сучасна радіаторна решітка, бампери, денні ходові вогні, протитуманні фари прожекторного типу та кришка люка заливної горловини паливного бака з електрозамком.

НОВИЙ РІВЕНЬ ЯКОСТІ

Вишуканий інтер’єр Grand Cherokee став ще привабливішим та затишнішим завдяки сидінням, що оббиті високоякісною шкірою з відстрочкою по краях та оснащені підігрівом, високоякісній оббивці стелі, що нагадує замшу, оздоблення деревом, міддю та хромом. Наше прагнення до досконалості також знайшло своє відображення в деталях: оббиті шкірою дверні панелі, центральна консоль та новий перемикач коробки предач.

8-СТУПІНЧАСТА ТРАНСМІСІЯ

Виняткова нова восьмиступінчаста коробка передач знижує витрату палива і відрізняється високою плавністю перемикання передач, що повністю довірено електроніці. Блок керування має більше 40 алгоритмів перемикання, які змінюється відповідно до умов. Це оптимізує якість руху, покращує розгінні характеристики, знижує витрату пального, підвищує крутний момент та збільшує тягову силу автомобіля.

СИСТЕМА SELEC-TERRAIN®

Легендарні здібності автомобілів Jeep удосконалені за допомогою системи Selec-Terrain®, яка дає змогу налаштувати автомобіль у 5-ти різних режимах, пристосувавшись до будь-яких умов включаючи сніг та слизьку поверхню. Зчеплення з дорогою ще надійніше завдяки доступним системам повного приводу Quadra-Trac II® або Quadra-Drive® II. Запатентована пневматична підвіска Quadra-Lift® з 5-ма налаштуваннями висоти додасть впевненості у будь-якій подорожі.

3.0L V6 MULTIJET II DIESEL

Турбодизельний V-подібний двигун об’ємом 3 л видає високі показники потужності при низькому рівні забруднення навколишнього середовища. Досконала трансмісія допомагає забезпечити оптимальну економію палива з вражаючою продуктивністю. Оснащений 8-ми ступеневою автоматичною коробкою передач Jeep Grand Cherokee здатний буксирувати причеп вагою до 3 500 кг, тож тепер ви можете взяти в подорож майже всі свої речі.

БЕЗПЕКА З УСІХ БОКІВ

На сьогодні Grand Cherokee має більше 70 систем активної та пасивної безпеки, та стандартно комплектується подушками безпеки з багатоступінчастим розкриттям, які є найбільш безпечними для будь якого зросту та комплекції водія та пасажира. Зона деформації в передній частині автомобіля та дверні балки (інтегровані в конструкцію) також захищають водія та пасажирів поглинаючи енергію від удару.