Continue

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

БІЛЬШЕ 70 ДОСТУПНИХ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

Тепер до понад 70 активних та пасивних систем безпеки Grand Cherokee додані багатоступінчаті подушки безпеки водія та переднього пасажира, а також додаткові подушки-шторки. Зони із запрограмованою деформацією в фронтальній частині автомобіля та поперечні балки в дверях, які гасять енергію від зіткнення та зменшують вплив на людей в салоні

КОНТРОЛЬ СЛІПИХ ЗОН

Система контролю “мертвої зони” BSM (Blind Spot monitoring) використовує подвійні датчики радара для контролю мертвих зон. Коли BSM виявляє автомобіль, що знаходиться на близькій відстані, система подає водієві звуковий сигнал і виводить на дзеркала освітлений значок.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ PARKVIEW®

Камера заднього виду доповнює датчики ParkSense® ззаду та спереду і попереджає вас про перешкоду, забезпечуючи безпечний та легкий процес паркування та їзди заднім ходом. На зображенні з камери заднього виду присутня динамічна розмітка, яка ще більше спрощує процес паркування.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МОЖЛИВЕ ЗІТКНЕННЯ

Навіть найбільш уважні водії оцінять попередження данної системи. При наближенні до іншого транспортного засобу на великій швидкості система FCW (Forward Collision Warning) з функцією Crash Mitigation попередить вас звуковим та візуальним сигналом, а також автоматично задіє гальма, якщо зіткнення неминуче. Автоматичний круїз-контроль (ACC) самостійно регулює швидкість руху для збереження встановленої дистанції до автомобіля, що йде попереду.

В БЕЗПЕЦІ ТА ПІД КОНТРОЛЕМ

Комбінація сенсорів та датчиків безпеки допомагають автомобілю зберігати керованість, а водію допомагають залишати автомобіль на заданій траекторії. Система електронної стабілізації руху (ESC) сумісно з захистом від перевертання (ERM) та системою, що запобігає пробуксовуванню обмінюються інформацією для своєчасної активації, якщо необхідно.