Continue

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE. ДИНАМІКА АВТОМОБІЛЯ ПІД ВАШИМ КОНТРОЛЕМ

Подумайте про свою ідеальну поїздку. З Jeep® Renegade і сервісом Uconnect ™ LIVE водіння стає досвідом, яким хочеться з усіма поділитися. Музика, розваги, соціальні мережі, новини, карти і набагато більше. Відкрийте перший автомобіль в своїй категорії, який пропонує можливість вимірювання своєї динаміки. Залишайтеся на зв’язку зі своїм світом і своїми захопленнями.

ЗАЛИШАЙТЕСЬ НА ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СВОЇМ СВІТОМ: UCONNECT™ LIVE

Комфорт і розваги в автомобілі завдяки 5 “і 6,5” тач-екрану Uconnect ™ Radio LIVE. З сумісними Bluetooth® смартфонами Ви завжди маєте хендсфрі контроль власної музики, повідомлень і дзвінків. У доповненні, Uconnect ™ 6,5 “Radio Nav LIVE пропонує навігаційну систему з приголомшливою преміум 3D графікою і датчиками Assisted-GPS для забезпечення точного визначення місцезнаходження в зонах, де GPS сигнали можуть блокуватися. З Jeep® Skills, новим оновленням на Вашому Jeep® Uconnect ™ LIVE, Ви контролюєте дані водіння, параметри і маршрути.

РОЗВАГИ ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ

Слухайте свою улюблену музику. Все, що необхідно щоб дістатися до точки призначення, передається через звук з різних джерел.

ЧУДОВИЙ ЗВУК

Ваш досвід водіння ніколи не буде таким як колись, завдяки аудіо системі з безліччю динаміків і сабвуфером. Відкрийте для себе чудовий звук, доступний зараз з системою Uconnect ™.

СИСТЕМА JEEP® RENEGADE BEATSAUDIO МАЄ:

2 динаміка біля стійок панелі приладів
2 динаміка в дверях
Чотири 6×9-дюймових середньочастотних вуферів, в передніх та задніх дверях
165 мм 10Л сабвуфер в задній частині салону
8-канальний цифровий підсилювач з DSP

ПОРТ USB І AUX

Слухайте свою улюблену музику, просто підключивши свій сумісний медіа пристрій. Маючи потоковий Bluetooth® і порт AUX Uconnect ™ дозволяє швидко використовувати Ваш пристрій з різною метою.

ПОТОКОВИЙ BLUETOOTH®

Потоковий Bluetooth® дозволить Вам здійснити бездротову потокову передачу музики на Ваш медіа пристрій. Ця функція дозволить Вам легко здійснити бездротову потокову передачу музики від будь-якого сумісного медіа пристрою або інтернет радіо програми.

ДЗВОНІТЬ КОЛИ ЗАВГОДНО І КУДИ ЗАВГОДНО

Система Uconnect ™ пропонує Вам досвід, якого Ви не очікували. Використовуючи системи навігації та розваг, а також голосові команди, Ви можете здійснити виклик, коли завгодно. Гучність Вашої музики автоматично регулюється, Ви можете відповісти на вхідний дзвінок і потім знову слухати музику. Коли Ви переїжджаєте на швидкісну смугу, голосові команди дозволять легко зателефонувати комусь із Ваших контактів або передзвонити на останній номер.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА З 3D КАРТАМИ

Uconnect ™ створена для того, щоб Ви знали, де перебуваєте, де Ваша точка призначення, і як довго Вам туди їхати. Карти проведуть Вас через дорожній потік, допоможуть ‘їхати в ньому і повернути, використовуючи GPS. Пересуватися допомагають аудіо- і голосові підказки.
Нова система Uconnect ™ 6,5 “Radio Nav характеризується великим 6.5 дюймовим тачскріном, 3D графікою і серією зовнішніх селекторів для більш всебічного та ефективного доступу до всіх функцій, включаючи елементи управління аудіо системи. Bluetooth® підключення – містить голосові команди і потокове аудіо. Система Uconnect ™ – підтримує порт USB, картрідер SD і радіо DAB.
Система Uconnect ™ 5 “Radio Nav враховує Ваш стиль руху і в одному рішенні поєднує: мультимедіа, розваги і навігацію TomTom. Тачскрін і хендсфрі роблять контроль швидким і автоматичним.

ЕЛЕМЕНТИ УПРАВЛІННЯ АУДІО ПІД РУКОЮ

Перехід з AM до FM режиму або радіостанціям, регулювання гучності або вибір нового музичного треку, вибір контакту, якому Ви хочете подзвонити: і Вам не доведеться прибирати руки від керма. Спеціальні кнопки або перемикачі знаходяться на кермі. Варто Вам лише спробувати і Ви вже ніколи не зможете відмовитися від цього.

ТАЧСКРІН ДИСПЛЕЇ*

Контроль навігації, клімату, розваги і телефон – все на одному місці. Подивіться на обкладинку альбому і інформацію про виконавця або карту з визначними пам’ятками.

ЗКОНФІГУРУВАТИ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ ПОЇЗДКУ: 7" ДИСПЛЕЙ В ТЕХНОЛОГІЇ TFT

Найбільший повноколірний дисплей панелі приладів в сегменті, в наявності стандартно на Limited і Trailhawk, виводить на екран тільки мінімум інформації, використовуючи кнопки на кермі. З легкими іконками і керівництвом, дисплей пропонує широкий вибір опцій адаптації, від базового зчитування швидкості до особливої ​​інформації про статус автомобіля і в 4WD версії також має можливість перевірки режиму Selec-Terrain®.

ЗАДНЯ КАМЕРА PARKVIEW®

З задньою камерою ParkView® Ви можете чітко бачити кольорове зображення простору позаду Вашого автомобіля на тачскрін дисплеї Uconnect ™.

JEEP® SKILLS

Jeep® Uconnect ™ LIVE представляє оновлення “Вміння Jeep®”, яке дозволяє керувати на абсолютно новому рівні. Ви можете виміряти свою поїздку завдяки живому зворотньому зв’язку, щодо своїх параметрів водіння і розмістити аналіз поїздки. Прийміть виклик, перевірте себе, досліджуючи стежки Jeep®, і досягніть мети. І на завершення, поділіться своїми маршрутами і досягненнями з онлайн-спільнотою Jeep®.