Continue

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

СИДІННЯ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Jeep® Wrangler має найзручніший інтер’єр у своєму класі. Ви будете насолоджуватися сидіннями преміум-класу з тканинною оббивкою Sedoso або шкіряною оббивкою McKinley з вишивкою. Jeep® Wrangler пропонує також підігрів передніх сидінь, підсвічення підставок для чашок і багато іншого.

Мак-Кінлі чорний з прошивкою сірими нитками

Поставляється з чорною верхньою та нижньою панеллю приладів. Jeep® Wrangler має надійний і вишуканий інтер’єр з багатьма несподіваними зручностями, серед яких доступні шкіряні передні сидіння з підігрівом та підсвічені підставки для чашок.

MCKINLEY OLIVE GREEN

Мак-Кінлі оливково-зелений (McKinley Olive Green) з прошивкою коричневими нитками
Цей новий колір є ексклюзивним для Jeep® Wrangler Sahara. Він поставляється з чорною верхньою та нижньою панеллю приладів. Оливково-зелені шкіряні сидіння включають вишитий логотип Sahara на спинці сидіння.

SEDOSO/RIVET

Sedoso/Rivet чорного кольору у темно-коричневому інтер’єрі
Поставляється з чорною верхньою та темною нижньою панеллю інструментів. Тканинні сидіння Sedoso з вставками Rivet поставляються в чорному кольорі з темною прошивкою. Вони гармонійно поєднуються з чорними панелями приладів.

SEDOSO/JEEP® HEX

Sedoso / Jeep® HEX чорного кольору з прошивкою сірими нитками

Поставляється з чорною верхньою та темною нижньою панеллю інструментів. Тканинні сидіння Sedoso з вставками Rivet поставляються в чорному кольорі з темною прошивкою. Вони гармонійно поєднуються з чорними панелями приладів.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ФОРМИ

• Шкіряне кермо з регулятором швидкості/аудіо/електронним інформаційним центром авто
• Підігрів сидінь
• Повна центральна консоль з безпечним сховищем
• Розетки

БІЛЬШЕ СВОБОДИ ДЛЯ РОЗВАГ

Пильнуйте за дорогою та тримайте руки на кермі завдяки голосовим командам, які дозволяють вибирати радіостанції та робити виклики набагато простіше. Розширена система GPS-навігації та введення пуктів призначення за допомогою голосових команд Uconnect™. Тепер за допомогою простого запиту можна отримати маршрути до аеропорту, музею чи улюбленого магазину. Uconnect™ Phone – це вбудована голосова система комунікації, яка дозволяє спілкуватися на сумісному з Bluetooth® телефоні. Слухайте свою улюблену музику за допомогою компакт-дисків/DVD-дисків, MP3-файлів, віддаленого USB-порту, додаткового вхідного гнізда, файлів на жорстких дисках, голосових команд та передавання аудіо через Bluetooth®.

ЛЕГКООЧИСНИЙ ІНТЕР'ЄР

Кожен Jeep® Wrangler має стандартний міцний і промивний інтер’єр з дренажними пробками. Тому вперед за пригодами, а про чистоту авто можете не турбуватися.

ДОДАТКОВЕ МІСЦЕ ДЛЯ РЕЧЕЙ

Wrangler має великий простір для зберігання з розкладними і розсувними сидіннями. Ваші речі захищені завдяки центральній консолі та ящиками для зберігання на замку із легким доступом та двоступінною лотковою кришкою.

НАДІЙНИЙ ТА ВИШУКАНИЙ ІНТЕР`ЄР

Всередині Wrangler 2017 ви матимете достатньо місця для зберігання, побачите витончені деталі та продуману ергономіку, що наповнить комфортом усі ваші поїздки.
На Вас чекатимуть такі зручності, як: передні сидіння з підігрівом, підсвічені підставки для чашок, підсвітка у підлозі та автоматичне затемнення заднього дзеркала з вбудованими світлодіодними лампами.