Continue

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

ВІДЗНАКА TRAIL RATED®

Jeep® Wrangler носить відзнаку Trail Rated®, що свідчить про його здатність добре їздити по бездоріжжю. Це є підтвердженням майстерності Wrangler і гарантує, що за його кермом можна буде безпечно рухатися абсолютно на будь-якому шляху. Він підтримує традицію бренду Jeep®, що має легендарне зчеплення, кліренс, маневреність, артикуляцію та здатність переїжджати водяні перешкоди.

ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН 2.8 CRD

Двигун, оснащений системою безпосереднього вприскування палива (CRD), 2.8 16V DOHC, 4-циліндром потужністю 200 к.с. при 3600 об/хв та крутним моментом 460 Нм при 1600-2600 об/хв (з автоматичною трансмісією).

ДВИГУН PENTASTAR™ 3.6 V6

Легкий цільноалюмінієвий двигун Wrangler має 283 кінські сили з крутним моментом 347 Нм. Продуктивність автомобіля покращена за допомогою автоматичної коробки передач з можливістю ручного переключення. Система передач здатна електронно керувати крутним моментом двигуна, що дозволяє легко переключати передачі.

ROCK-TRAC®

Забезпечує ідеальний контроль та значно збільшує наявний крутний момент на колесах, що дозволяє здійснювати екстремальні позашляхові маневри, з передаточним числом найнижчої передачі 4:1, що дозволяє рухатись на нижчій швидкості зі збільшеним крутним моментом коліс.

COMMAND-TRAC®

Система Command-Trac® 4×4, що призначена для подолання найпопулярніших позашляхових маршрутів, поставляється в стандартній комплектації Wrangler Sport та Wrangler Sahara, і забезпечує рівну потужність для всіх чотирьох коліс, щоб забезпечити найвищу якість роботи взимку.

КОНТРОЛЬ СПУСКУ ТА ДОПОМОГА НА ПІДЙОМІ

Під час руху по спуску програма “Контроль спуску” допомагає підтримувати попередньо встановлену швидкість шляхом контролю за гальмами та ручкою газу. При в’їзді на схил програма “Допомога на підйомі” затримує гальма на короткий проміжок часу, коли ви знімаєте ногу з гальма, що дозволяє прискоритись без відкату.

ПІДСИЛЕНІ ВІСІ DANA 44

Кріплення вище центру на цій вісі покращує кліренс і допомагає зменшити кути поєднання карданного валу для плавного та тихого використання.

БЛОКУЮЧІ ДИФЕРЕНЦІАЛИ TRU-LOK®

Jeep® Wrangler Rubicon пропонує стандартні передні та задні вісі Dana 44, які оснащені блокуючими диференціалами Tru-Lok®, що забезпечують максимальне зчеплення.

ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО СТАБІЛІЗАТОРА ПОПЕРЕЧНОЇ СТІЙКОСТІ

Ця система, стандартна для Rubicon, дозволяє автоматично відключати електронний стабілізатор при русі до 30 км/год у режимі 4ЛО. Передні колеса можуть потім опуститись та стиснутись на 25%.

Найкращі в класі кути

Wrangler пропонує найкращу у своєму класі висоту автомобіля (10 дюймів – 25,4 сантиметра) і кращі в своєму класі кути підходу (38,4-градусний), перекату (25,1-градусів) і від’їзду (31,3-градусів)

ЧУДОВІ МОЖЛИВОСТІ НАВІТЬ НА БЕЗДОРІЖЖІ

Можливості Jeep® Wrangler дозволяють їздити на будь-якій поверхні. Зчеплення допомагає подолати будь-які умови водіння. Артикуляція на Jeep® Wrangler підвищує продуктивність на шляхах і по бездоріжжю, збільшуючи гнучкість, артикуляцію вісі та хід підвіски.
Маневреність дозволяє уникнути надзвичайних ситуацій та запобігти пошкодженням Вашого автомобіля. Кліренс на Jeep® Wrangler дає можливість їздити будь-якими дорогами завдяки захищеній ходовій частині, що дозволяє проїжджати по колодам, камінню та нерівних ділянках. Ви можете сміло пересувати вбрід завдяки Water Fording, що забезпечує додаткову електричну та кузовну герметизацію, а також високе розташування входів повітря.