Continue

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

БЕЗПЕКА ПІД ЧАС КОЖНОЇ ПРИГОДИ

Jeep® Wrangler допоможе захистити Вас та Ваших близьких завдяки найкращим у своєму класі функціям захисту та безпеки, що включає в себе стандартні передові багатоступеневі подушки безпеки, які забезпечують захист пасажирів завдяки відповідності вихідної подушки безпеки ступеню удару, додаткових бокових подушок безпеки з сенсорними датчиками і захисною рамовою конструкцією.

ЗАХИСТ КУДИ Б ВИ НЕ ПОЇХАЛИ

Електронна система контролю стабільності (ESC) – це сучасна система, призначена для допомоги водієві в постійному контролі транспортного засобу. Така система допомагає Вам ідентифікувати, коли Ви занадто або недостатньо повертаєте, і застосовує гальма та управляє дроселлю, якщо це необхідно, для того щоб повернути вас на дорогу. Електронна система пом’якшення (ERM) визначає, коли може відбутися перекидання і застосує гальмівну силу, щоб зменшити можливість такої аварії. Крім того, Jeep® Wrangler пропонує Швидкісний контроль зчеплення зі спеціальним калібруванням для кермування в режимі 4LO, системою аварійного гальмування та чотирьохколісною антиблокувальною системою гальмування (ABS) для поліпшення керування автомобілем та зменшення часу до повної зупинки на сухих та слизьких поверхнях.

БЛОКУВАННЯ ДВИГУНА SENTRY KEY®

Система автоматичного блокування двигуна практично унеможливлює керування Вашим автомобілем усім, хто не має дійсного ключа.

СИЛА ТА ПОТУЖНІСТЬ ЗАКЛАДЕНІ В ДНК ЦЬОГО АВТОМОБІЛЯ

Захист при потужних бокових ударах та міцність кузова покращуються завдяки високоміцній сталі, яка інтегрована у B-стійку в підлозі автомобіля. Широко розміщені каркасні рейки переміщають середній моторний паливний бак між колесами для додаткового захисту, тоді як у паливному баці є 2,5-міліметрова захисна пластина, призначена для безпеки позашляхової їзди.

ЗВУКОВА СИСТЕМА ПРЕМІУМ-КЛАСУ ALPINE®

Аудіосистема Alpine® з дев’ятьма колонками створює реалістичне звучання, використовуючи підсилювач потужністю 552 Вт, два високочастотних динаміки, сабвуфер 8×12 дюймів, чотири 6,5-дюймових динаміки та два 3,5-дюймових динаміки, розташованих у верхній звуковій панелі. Alpine® відома тим, що пропонує чудовий тональний баланс і наповнення. Ласкаво просимо до нової ери звукової інженерії (стандартна на Sahara і Rubicon).

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

За допомогою системи Uconnect™ ви можете керувати всіма носіями. Голосові команди значно полегшують керування автомобілем Wrangler: використовуйте свій голос, щоб вибирати радіостанції та здійснювати телефонні дзвінки, не відводячи при цьому очей від дороги. Uconnect™ Navigation забезпечує покращену GPS навігацію та введення пункту призначення за допомогою голосової команди. Ви можете розмовляти на своєму телефоні під час руху завдяки вбудованій системі активного спілкування.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ФОРМИ

• Шкіряне рульове колесо
• Легкоочисний салон з дренажними пробками
• Місце для зберігання центральної консолі з блокуванням
• Доступна звукова система преміум-класу Apline®

ОСОБЛИВОСТІ ОСВІТЛЕННЯ

Кожний Wrangler має підсвітку у підлозі та підсвітлені центральноконсольні підставки для чашок, що додають краси його вишуканому інтер’єру.

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ЛАМПАМИ LED

Коли вам потрібно зупинитися і зорієнтуватись на місцевості, дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням і світлодіодними лампами допоможуть вам знайти шлях.

АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУР

Система автоматичного регулювання температури (АТС) регулює цикли нагріву та охолодження, щоб забезпечити Вам оптимальний комфорт.

Відключення електронного стабілізатора поперечної стійкості

Ця система дозволяє автоматично відключати електронний стабілізатор при русі до 29 км/год в режимі 4LO. Передні колеса можуть потім опуститись та стиснутись на 25%