Continue

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

Відключення електронного стабілізатора поперечної стійкості.
Ця система дозволяє автоматично відключати електронний стабілізатор при русі до 29 км/год в режимі 4LO. Передні колеса можуть потім опуститись та стиснутись на 25%

НАДІЙНИЙ ТА ВИШУКАНИЙ ІНТЕР`ЄР

Всередині Wrangler 2017 ви матимете достатньо місця для зберігання, побачите витончені деталі та продуману ергономіку, що наповнить комфортом усі ваші поїздки. На Вас чекатимуть такі зручності, як: передні сидіння з підігрівом, підсвічені підставки для чашок, підсвітка у підлозі та автоматичне затемнення заднього дзеркала з вбудованими світлодіодними лампами.

ОСОБЛИВОСТІ ОСВІТЛЕННЯ

Кожний Wrangler має підсвітку у підлозі та підсвітлені центральноконсольні підставки для чашок, що додають краси його вишуканому інтер’єру.

АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУР

Система автоматичного регулювання температури (АТС) регулює цикли нагріву та охолодження, щоб забезпечити Вам оптимальний комфорт.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ФОРМИ

• Шкіряне рульове колесо
• Легкоочисний салон з дренажними пробками
• Місце для зберігання центральної консолі з блокуванням
• Доступна звукова система преміум-класу Apline®

Легкоочисний інтер'єр з дренажними пробками

Вирушаєте у нову пригоду на своєму Jeep® Wrangler? Забруднень не уникнути. На щастя, очистити салон Вашого автомобіля дуже легко: зніміть дренажні пробки, розташовані трохи нижче місця для ніг. Промийте, змийте і гайда у нові подорожі.