Continue

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

Найкраща аудіо-система в своєму класі

Wrangler Sahara оснащений найкращою в своєму класі аудіосистемою з семиканальною Alpine® Audio, яка забезпечує чудовий звук завдяки підсилювачу 460 Вт, двом високочастотним динамікам, сабвуферу 8×12 дюймів і чотирьом 6,5-дюймовим динамікам. Відкрийте для себе нове покоління звукотехніки.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕРСІЇ RUBICON

• Важкі передні/задні вісі Dana® 44
• Відключення електронного стабілізатора поперечної стійкості
• Система Rock-Trac® 4×4
• Блокуючі диференціали Tru-Lok®

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

За допомогою системи Uconnect™ ви можете керувати всіма носіями. Голосові команди значно полегшують керування автомобілем Jeep® Wrangler: використовуйте свій голос, щоб вибирати радіостанції та здійснювати телефонні дзвінки, не відводячи при цьому очей від дороги. Uconnect™ Navigation забезпечує покращену GPS навігацію та введення пункту призначення за допомогою голосової команди. Ви можете розмовляти на своєму телефоні під час руху завдяки вбудованій системі активного спілкування. Зрештою, ви можете слухати свою улюблену музику за допомогою компакт-дисків/DVD-дисків, MP3-файлів, віддаленого USB-порту, допоміжного вхідного гнізда, файлів жорстких дисків, голосових команд та Bluetooth®.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

Wrangler Unlimited поставляється з широким спектром стандартних і доступних функцій захисту та безпеки, включаючи стандартні передові багатоступінчасті фронтальні подушки безпеки та додаткові бокові подушки безпеки з сенсорними датчиками. Додаткові функції включають в себе міцну конструкцію з кузовом на рамі, диски для трас та бездоріжжя, антиблокувальна система гальмування (ABS), система аварійного гальмування та багато іншого.

Блокуючі диференціали Tru-Lok®

Передні і задні блокуючі електронні диференціали Tru-Lok® допомагають збалансувати швидкість між лівими та правими колесами, що призводить до відмінного зчеплення. Перемикач, що встановлюється на панелі приладів, може заблокувати задню або обидві вісі.