Continue

Автосалони Jeep знову відкривають двері для своїх клієнтів

16 April 2020

Компанія АФ “Гранд-Автомотив” офіційний дистриб’ютор автомобілей Jeep в Україні заявляє про відновлення роботи автосалонів дилерської мережі Jeep, починаючи з 07 квітня 2020 року. Дане рішення стало можливим завдяки постанові Кабінету Міністрів України №255 від 2 квітня 2020 року.

Безпека клієнтів та співробітників залишається для нас пріоритетом, тому, як і раніше, ми дотримуємося суворих санітарно-гігієнічних стандартів у спілкуванні з нашими клієнтами та продовжуємо підтримувати онлайн-комунікацію.

В наших автосалонах Ви можете безперешкодно та безпечно придбати автомобіль Jeep. Особисто ознайомившись з представленими в салоні моделями легендарних позашляховиків, ви зможете з цілковитою впевненістю зробити свій вибір.

Для досягнення максимальної безпеки під час карантину салони дилерської мережі Jeep реалізовують ряд заходів, таких як: часте провітрювання та дезінфекція приміщень, наявність в місцях загального користування дезінфікуючих засобів і засобів особистого захисту (маски, гумові рукавички), дотримання дистанції під час консультації щодо вибору автомобіля.

Для клієнтів, у яких немає зараз можливості відвідати автосалон, опція онлайн продажів не припиняє своєї роботи. До того ж, задля Вашої зручності, працюють відділення банків та страхових компаній. А сервісні центри МВС проводять онлайн-реєстрацію нових автомобілів з наданням необхідних документів.

У повному обсязі продовжують функціонувати та надавати гарантійні та пост-гарантійні послуги сервіси офіційних дилерів Jeep.

Зв’язок з менеджерами АФ “Гранд-Автомотів” щодо автомобілів Jeep:

– з питань продажу автомобілів: +38 (067) 550-08-47

– з питань надання сервісних послуг: + 38 (067) 550-40-54

 

Також Ви можете звернутися до нас у соціальних мережах:

Facebook: Jeep Ukraine

Instagram: Jeep Ukraine

Команда «Гранд-Автомотів» бажає Вам міцного здоров’я та приємних покупок у офіційній дилерській мережі Jeep в Україні!