Continue

ПРЕМІУМ СЕРВІС

10 July 2018

Програма лояльності Преміум Сервіс діє у всій дилерській мережі Джип в Україні і є безстроковою. 

Дія програми поширюється на автомобілі Крайслер/Джип/Додж, які на момент звернення є старшими 2 років з дати першої реєстрації.

Ключовим принципом програми є надання знижки на запасні частини та роботи по їх встановленню лише за умови придбання запасних частин у офіційного дилера Крайслер/Джип/Додж. Знижка надається також у випадку замовлення сервісних послуг, не пов’язаних зі встановленням запасних частин, але пов’язаних з проведенням діагностики та інших робіт по автомобілю (напр., діагностика електрообладнання, перевірка ходової частини, перевірка розвал-сходження).

В разі, якщо клієнт замовляє комбіноване встановлення (частина запасних частин замовлені у офіційного дилера, а частина – власні), знижка на роботи надається лише по тих запасних частинах, які замовлені клієнтом у дилера.

Знижки за програмою Преміум Сервіс не додаються до знижок за іншими діючими акціями (сезонними акціями Крайслер/Джип/Додж, CarMan@CarWoman і т.д.).

На послуги надається знижка у розмірі 30% від загальної суми за роботи (-30% від стандартної ставки 360 грн. з ПДВ за 1,0 н/г).).

На всі групи запасних частин надається знижка 20%.

На всі масла та технологічні рідини надається знижка 20%.

*Програма діє у мережі сервісних станцій Крайслер/Джип/Додж АФ «Гранд Автомотів» і є безстроковою. Пропозиція дійсна для автомобілів Крайслер/Джип/Додж, які на момент звернення є старшими 2 років з дати першої реєстрації.
Знижки по програмі лояльності CarMan, CarWoman та іншими діючими акціями не сумуються. Знижка не розповсюджується на роботи, що пов`язані із заміною запчастин, які куплені поза офіційною дилерською мережею.