Continue

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ПРИДБАННЯ JEEP ПРОДОВЖЕНО ДО 31 СЕРПНЯ 2020 РОКУ!

В дилерській мережі АФ “Гранд-Автомотів”, офіційного дистриб’ютора автомобілів Jeep в Україні продовжується сезон спеціальних цін на автомобілі Jeep до 31 серпня 2020 року.

Ти готовий перейнятися духом свободи та пригод по-максимуму? Поринути в атмосферу приємної подорожі? Легендарний Jeep здатний розділяти твої цінності та здійснювати нові відкриття разом, бо цей позашляховик – справжнє ідеальне втілення свободи.

Скористайся можливістю стати власником нового харизматичного Jeep.

Лише до кінця цього літа діє ексклюзивна пропозиція на обмежений склад автомобілів Jeep.

Вигода еквівалентна до $ 6 300*.

Поспішай! Коли, як не зараз?! Час відкривати нові перспективи!

З власним Jeep у тебе все буде під контролем.

* Під вигодою мається на увазі різниця між попередньою ціною автомобіля  та спеціальною ціною станом на 19.06.2020 року. Зазначено еквівалент цін та спеціальних цін  в доларах США на відповідну дату – згідно середньозваженому курсу на міжбанківському ринку на https://bank.gov.ua/market. Ціни з урахуванням ПДВ. Всі розрахунки в гривнях. Зазначено розмір Вигоди на автомобіль Jeep Wrangler Sahara 2.0L I4 DOHC DI Turbo Engine w/ ESS  8-SPD Auto 850RE Trans, серійний номер 1C4HJXBN4JW271594. Кількість автомобілів обмежена. Виробник і продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати комплектації і ціни на автомобілі. Актуальні ціни уточнюйте в салонах офіційних дилерів. Спеціальні ціни діють в Дилерській мережі АФ «Гранд Автомотів» на всій території України за винятком АР Крим та тимчасово окупованих територій в період з 19 червня 2020 р. по 31 серпня 2020 р.

 

 

Дізнатись більше