Continue

Jeep® Wrangler 2018. Свобода та пригоди!

Оновлений Jeep® Wrangler 2018 – полегшений, але при цьому цілком впізнаваний. Безсумнівно, перед нами все той же Jeep® Wrangler, з характерною радіаторною решіткою, круглими фарами, знімними дверима і складним лобовим склом. При цьому конструктори моделі 2018 роки не поскупилися на зміни. Використання алюмінію в конструкції кузова дозволило полегшити машину на 90 кг.

 Що нового в моделі 2018 року?

·        Полегшена алюмінієва платформа;

·        Бортовий комп’ютер з кольоровим екраном;

·        Мультимедійна система UConnect (FCA);

·        Системи контролю гальмування і сліпих зон;

·        Збільшене лобове скло, що покращує огляд;

·        Просторий салон з оновленою обробкою.

·        Крім того, в моделі Wrangler 2018 реалізовано більше сотні змін різного рівня – від зменшеного числа болтів, які відкручуються, щоб опустити скло (було 26, стало 4) до зміни форми крил.

Стильний і витончений інтер’єр в комбінації з легендарним дизайном екстер’єру дозволяє отримати максимальне задоволення від подорожей , як на бездоріжжі, так і на трасі.

Пропонуємо вам скористатися спеціальними кредитними умовами для автомобілів Jeep від Ощадбанку: приаванпри авансірічна ставка 0,77%, терміном на 3 роки, фіксація в гривні.

Отримати детальну інформацію про моделі Jeep®, а також ознайомитися з умовами придбання автомобілів Jeep® можна у найближчого дилера.

Кількість автомобілів обмежена.